UROCZYSTY WIECZÓR LADY BUSINESS AWARDS 2019

25 października 2019 podczas uroczystego Wieczoru Make your Business Better w Warszawie Lady Business Club Business Woman Foundation ogłosi Laureatki III edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

W programie Wieczoru MAKE YOUR BUSINESS BETTER m.in.
– ogłoszenie wyników Plebiscytu Lady Business Awards 2019
– poczęstunek i lampka wina przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy wieczór
– dwie niespodzianki muzyczno – taneczne
– cenne upominki od naszych sponsorów i partnerów
– wspaniała atmosfera i wieczór pełen pozytywnych emocji
– możliwość nawiązania wartościowych kontaktów

Zakończenie części oficjalnej około godz. 21:30

*****
Część oficjalną poprowadzi Emilia Bartosiewicz – Brożyna, założycielka Lady Business Club Business Women Foundation.

W Gali udział wezmą m.in. członkinie Lady Business Club z całej Polski, polscy przedsiębiorcy, goście specjalni LBC oraz przedstawiciele mediów i partnerów. Swój udział potwierdziły już przedsiębiorcze Polki z Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

W trakcie wieczoru będzie można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Dochód z cegiełek zostanie przeznaczony na działalność Fundacji.

Jeśli chcesz być partnerem spotkania i promować swoją markę (wśród 200 uczestników wydarzenia) – skontaktuj się z nami wiktoria@ladybusinessclub.com

KONTAKTY

W Gali udział weźmie około 200 przedsiębiorców z całej Polski, przedstawicieli mediów i partnerów, członkinie Lady Business Club

PROMOCJA

To doskonała możliwość prezentacji Ciebie i Twojej firmy

ATMOSFERA

Ten wieczór na długo zapadnie w Twojej pamięci

DOROTA WELLMAN

Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Jej niepowtarzalne cechy charakteru docenił również portal naTemat w artykule „Dorota Wellman – możesz jej nie lubić, ale nie masz prawa jej nie szanować”.