UROCZYSTY WIECZÓR LADY BUSINESS AWARDS 2019

Wieczór Lady Business Awards to podsumowanie 3 Edycji Plebiscytu Lady Business Awards organizowanego przez Lady Business Club Business Woman Foundation.

W tym uroczystym Wieczorze udział wezmą m.in. członkinie Lady Business Club z całej Polski, polscy przedsiębiorcy, goście specjalni LBC oraz przedstawiciele mediów i partnerów. Swój udział potwierdziły już przedsiębiorcze Polki z Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

W trakcie wieczoru będzie można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Dochód z cegiełek zostanie przeznaczony na działalność Fundacji.

25/10/2019

19:00 – 21:00

Centrum Bankowo – Finansowe

Warszawa

ul. Nowy Świat 6/12

W PROGRAMIE WIECZORU MIĘDZY INNYMI

  • Motywacyjne wystąpienie Doroty Wellman: „Dlaczego nie warto bać się zmian, czyli kto nie ryzykuje ten nie ma szans na sukces”

  • Magiczna inspiracja w wykonaniu Natalii Jefimowej: „5 kluczy do szczęśliwych relacji w życiu prywatnym i biznesowym”

  • Podsumowanie Plebiscytu i uroczyste ogłoszenie wyników Plebiscytu Lady Business Awards 2019

  • Wykwintny poczęstuenk i lampka wina przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy wieczór

  • Cenne upominki od naszych sponsorów i partnerów

  • Wspaniała atmosfera i wieczór pełen pozytywnych emocji

  • Możliwość nawiązania wartościowych kontaktów

KONTAKTY

W wieczorz udział weźmie 150 kobiet biznesu wraz z osobami towarzyszącymi z całej Polski, przedstawiciele mediów i partnerów oraz członkinie Lady Business Club

PROMOCJA

To doskonała możliwość prezentacji Ciebie i Twojej firmy oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych

ATMOSFERA

Ten wieczór na długo zapadnie w Twojej pamięci. Zapewniamy fantastyczne wystąpienia i wiele pozytywnych momentów.

WYSTĄPIĄ

DOROTA WELLMAN – Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Jej niepowtarzalne cechy charakteru docenił również portal naTemat w artykule „Dorota Wellman – możesz jej nie lubić, ale nie masz prawa jej nie szanować”.

NATALIA JEFIMOWA – międzynarodowy trener i mentor, coach, psychografolog, specjalista z zakresu psychologii psychotronicznej oraz technik NLP.

Swoje autorskie warsztaty opiera na podstawie najlepszych osiągnięć psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską , filozofiami Dalekiego wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczonymi od szamanek z Syberii.

Założycielka „Akademii Kobiecości” oraz autorka warsztatów rozwojowych dla kobiet, które odbywają się w Polsce, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szczególną popularnością się cieszą warsztaty z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ”, dzięki którym setki kobiet poprawiły jakość swojego życia, stworzyły udane związki.

Z jej inicjatywy w latach 2012-2015 odbywały się cykliczne warsztaty edukacyjno-rozwojowe, wykłady oraz szkolenia wyjazdowe pod nazwą „Klub Psychologii Trzeciego Tysiąclecia”, dzięki którym zostało przeszkolono kilkaset osób.

Również od 2012 roku z sukcesami prowadzi indywidualne konsultacje mające na celu zbudowanie poprawnych relacji partnerskich w życiu osobistym jak i zawodowym, poprawę samooceny, wzmocnienie motywacji, określenie życiowych celów. Jej ścieżka życiowa oraz zawodowa stała się tematem reportażów takich magazynów jak „Świat Kobiet”, „Kobiecym okiem”.

W ciągu ostatnich 10 lat równolegle pracowała jako zastępca dyrektora w Międzynarodowym Przedsiębiorstwie Rurociągowym „Sarmatia” Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za realizację międzynarodowego projektu transportu ropy naftowej pt. Euroazjatycki Korytarz Transportu Ropy Naftowej. Również, jako koordynator w Departamencie Współpracy Międzynarodowej Urzędu m. st. Warszawy, z sukcesem zrealizowała polsko-ukraiński projektu polityczny dot. nawiązywania i rozwoju współpracy samorządu m.st. Warszawy z samorządami miast na Ukrainie, za co otrzymała podziękowania od Prezydentów miast Warszawy i Kijowa.

Studia wyższe poświęciła dziennikarstwu, stosunkom międzynarodowym oraz PR, studiowała na Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie. Jest zwolenniczką ciągłego rozwoju dlatego cały czas uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach dotyczących rozwoju osobowości, duchowości i kobiecości, pracy z umysłem metodą Silvy, NLP, psychografologii, hipnozy, technik medytacyjnych i relaksacyjnych i wielu innych.

5 KLUCZY DO SZCZĘŚLIWYCH RELACJI

PRAGNIENIEM każdego człowieka jest być kochanym/ną, być w udanych, szczęśliwych relacjach oraz żyć pełnią życia. I właśnie na tym warsztacie dowiesz się jak to osiągnąć! Otrzymasz tajemniczą wiedzę, dzięki której zbudujesz prawdziwe, pełne miłości i akceptacji relacje.

PODCZAS WARSZTATU:
• Poznasz czym jest 5 kluczy do szczęśliwych relacji;
• Znajdziesz klucz do serca ukochanej osoby oraz Twoich najbliższych;
• Poznasz na czym polega tajemnica szczęśliwych relacji;
• Od tego momentu twoje relacje z płcią przeciwną i z najbliższymi już nigdy nie będą takie same, ponieważ już na zawsze zadomowią się w nich harmonia i radość.

WIECZÓR PROWADZĄ

Założycielka i Prezes Lady Business Club Business Women Foundation, twórczyni i redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl,  pomysłodawczyni plebiscytu Lady Business Awards, ekspert osobistego PR w sieci.

Wspiera w działaniach PR-owych i wizerunku online ponad 70 właścicielkom firm. Uczestniczyła w zmianie wizerunku marki osobistej w sieci ponad 300 właścicielek firm w Polsce, tworząc ich profile publiczne, planując strategie PR i komunikacje marki w sieci.

Zamienia anonimowość w rozpoznawalność i skutecznie łączy właścicielki firm. Od 2012 pracuje z kobietami biznesu w obszarze osobistego marketingu, zwiększania ich widoczności w internecie. Tworzy strategie komunikacji marki w sieci stawiając na spójność i autentyczność przekazu. Doradza w wyborze odpowiednich kanałów social media i narzędzi zwiększających zasięgi widzialności marki w sieci.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski. W 2017 została zaproszona do Rady Kobiet Emirates & Europe Business Development Cluster oraz została wybrana do grona 20 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce i za granicą.

Dziennikarz, publicysta i wydawca w Polskim Radiu, autor programu publicystycznego w radiowej Czwórce, wcześniej prowadził program poranny w Radio Jedynka. Absolwent filologii polskiej i logopedii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej.

Jego doświadczenie radiowe jest kompleksowe. Tworzenie materiałów radiowych, później praca w newsroomie sprawiły, że w każdych warunkach szybko i skutecznie tworzy informacje i prezentuje je słuchaczom w przystępny sposób.

Od kilku lat jako gospodarz popołudniowego pasma publicystycznego, prowadzi rozmowy na żywo z ekspertami z rożnych dziedzin. Obecnie pracuje nad uruchomieniem własnego kanału z podcastami.

Wieczór Lady Business Awards 2018

Wieczór Lady Business Awards 2017

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE? ZOBACZ JAK!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO GRONA PARTNERÓW - NAPISZ: lady@ladybusinessclub.com

[/vc_section]