Warunki udziału

KATEGORIA WŁASNY BIZNES: POWYŻEJ 5 LAT

Dla kategorii WŁASNY BIZNES: firma kandydatki została zarejestrowana w Polsce przed 1.04.2013 r.

KATEGORIA POLKA ZA GRANICĄ: POWYŻEJ 5 LAT

Dla kategorii POLKA ZA GRANICĄ: firma kandydatki została zarejestrowana w innym kraju niż Polska przed 1.04.2013 r.

NIEPRZERWANA DZIAŁALNOŚĆ

Firma od chwili powstania działa bez przerw, nie ma w swojej historii wniosków o upadłość czy likwidacje.

OSIĄGNIĘCIA

Kandydatka może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami na rynku lokalnym, ogólnopolskim lub międzynarodowym (np. wyniki sprzedażowe, certyfikaty, nagrody).

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma pielęgnuje wartości etyczne i moralne, a także prowadzi działalność społeczną, charytatywną lub prospołeczną.

REPUTACJA I OPINIA

Kandydatka i firma wyróżniają się nienaganną opinią na rynku, wśród klientów i kontrahentów. Cieszą się zaufaniem i uznaniem otoczenia.

Nominuj inną kobietę biznesu. Niech będzie inspiracją dla innych!

Chcesz kogoś nominować? Aktualnie trwa nabór do II edycji Lady Business Awards 2018. Wypełnij poniższy formularz. Zachęcamy do wypełniania wszystkich pól.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych, potwierdzenia udziału w plebiscycie, w tym do wysyłki newslettera, przez Lady Business Club Business Women Foundation, ul. Ludwika Narbutta 25A/211, 02-536 Warszawa, NIP 5213801956, REGON 368754627, podanych w formularzu o której mowa w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie - bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem Polityka prywatności

zapoznałam się z regulaminem Plebiscytu Lady Business Awards.