UROCZYSTA GALA LADY BUSINESS AWARDS 2018

26 października 2018 podczas uroczystej Gali w Warszawie Lady Business Club Business Woman Foundation ogłosi Laureatki drugiej edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2018.

Serdecznie zapraszam Cię do udziału w uroczystej Gali w Warszawie, która odbędzie się

26 października 2018 o godz. 19:00 w centrum Warszawy w Galerii Bagatelle,
ul. Nowogrodzka 50/54.

W trakcie tego wieczoru Lady Business Club Business Woman Foundation ogłosi Laureatki II edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2018. To także doskonała okazja do przedstawiania nowych projektów fundacji, które będziemy realizować w przyszłym roku.

W programie Gali Lady Business Awards 2018 m.in.
– ogłoszenie wyników Plebiscytu Lady Business Awards 2018
– poczęstunek od Weranda Bistro przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór
– dwie niespodzianki muzyczno – taneczne
– cenne upominki od naszych sponsorów i partnerów
– wspaniała atmosfera i wieczór pełen pozytywnych emocji
– możliwość nawiązania wartościowych kontaktów

Zakończenie części oficjalnej około godz. 21:30

*****
Część oficjalną poprowadzi Jan Paweł Tomaszewski – mówca motywacyjny, trener komunikacji, psycholog biznesu, aktor.

W Gali udział wezmą m.in. członkinie Lady Business Club z całej Polski, polscy przedsiębiorcy, goście specjalni LBC oraz przedstawiciele mediów i partnerów. Swój udział potwierdziły już przedsiębiorcze Polki z Francji, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

W trakcie wieczoru będzie można nabyć cegiełki, które wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Dochód z cegiełek zostanie przeznaczony na działalność Fundacji.

Jeśli chcesz być partnerem spotkania i promować swoją markę (wśród ponad 100 ludzi biznesu) – skontaktuj się z nami pr@ladybusinessclub.com

KONTAKTY

W Gali udział weźmie ponad 100 przedsiębiorców z całej Polski, przedstawicieli mediów i partnerów, członkinie Lady Business Club

PROMOCJA

To doskonała możliwość prezentacji Ciebie i Twojej firmy

ATMOSFERA

Ten wieczór na długo zapadnie w Twojej pamięci

Galę poprowadzi Jan Paweł Tomaszewski – mówca profesjonalny, ekspert ds. motywacji i wystąpień publicznych, przedsiębiorca, maratończyk, aktor. Pomaga przedsiębiorcom, prezesom, dyrektorom oraz managerom przemawiać publicznie lekko i skutecznie. Inspiruje do zmian i spełniania marzeń.

Absolwent uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia Motywacji. Współpracował m.in. z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Prima Poland, Viessmann, Profile Vox, Orange, Era, El Sigma, Elektro Omega, Metro House, Inside Park, Aiesec czy Szlachetna Paczka.
Specjalizuje się szkoleniach miękkich z wystąpień publicznych, komunikacji, pracy z kamerą, nowoczesnych mediów oraz wspierających procesy zmian w organizacjach.

Inspirator i motywator z serca i pasji. Często podejmuje nowe wyzwania czego efektem jest m.in. udział w ponad 50 reklamach TV emitowanych w 18 krajach bez znajomości i koneksji. Współpracował m.in. z Janem Komasą (reżyserem kinowego hitu „Miasto 44”), Agatą Kuleszą czy zdobywczynią Oscara Juliette Binoche. Największym sukcesem medialnym jest kampania Trivago, której pierwszy spot w Internecie wyświetlono blisko 10mln razy.

O oprawę muzyczną Gali zadba utalentowana MARTA KUSZAKIEWICZ  – wokalistka i aktorka, związana ponad 10 lat z Teatrem Muzycznym Rampa. Wielokrotnie nagradzana na festiwalach piosenki, między innymi otrzymała Złoty Mikrofon Polskiego Radia. Śpiewa za równo piosenki poetyckie, aktorskie, ale również jazzowe i  kabaretowe. Szczególnie wspomina występ wokalny dla Pani Prezydent Kostaryki.

Obecnie pracuje nad swoją autorską płytą, gdzie nowoczesna muzyka będzie okraszona dobrym tekstem.  Na co dzień pracuje jako wykładowca w Warszawskiej Szkole Filmowej, oraz prowadzi szkolenia z emisji głosu, wystąpień publicznych oraz pracy z ciałem i emocjami. Autorka  książek, w tym jednej dla kobiet motywacyjnej, a druga dotyczy metody wspierającej pracę z głosem.

Wieczór uwieńczy występ Trio Studio Tap & Jazz Dance: Agata Lange, Ewa Maciak, na czele z Jiriną Nowakowską – tancerką, choreografką, pedagogiem, wykładowcą na wyższych uczelniach artystycznych, sędzią tańca sportowego, teatrolog. Założycielką Studia Tap & Jazz Dance – pierwszej profesjonalnej szkoły stepowania w Polsce.

Stepowanie przywiozła z czeskiej Pragi i od 25 lat propaguje tę wyjątkową technikę tańca w Polsce. Z jej inicjatywy powstał niedawno pierwszy i jedyny Polski Związek Stepowania. Laureatka Lady Business Awards 2017.